المپیک توکیو 2020

1 مرداد تا 17 مرداد

برنامه مسابقات ورزشکاران ایرانی

قایقرانی سرعتی (کنو) . 05:00
نازنين ملايي
‌‌ ‌‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌
گروهي
توضیحات : کسب مقام سوم در مرحله گروهی و صعود به یک چهارم نهایی
تیراندازی با کمان . 08:30
ميلاد وزيري
مقدماتی
انتخابي
توضیحات : کسب رده ۶۳ با امتیاز ۶۲۹ در مرحله مقدماتی و حذف از مسابقات
تیراندازی . 04:00
فاطمه كرم زاده
10 متر تفنگ بادي
انتخابي
توضیحات : کسب رده ۲۳ و حذف از مسابقات
تیراندازی . 04:00
آرمينا صادقيان
10 متر تفنگ بادي
انتخابي
توضیحات : کسب رده ۳۰ و حذف از مسابقات
دوچرخه سواری . 06:30
سعيد صفرزاده
مسابقه جاده
مقدماتي
توضیحات : صفرزاده نتوانست از خط پایان عبور کند و از دور رقابت‌ها کنار رفت
شمشیربازی . 07:50
علي پاكدامن
سابر انفرادي
مقدماتي
توضیحات : پیروزی برابر حریف مجارستانی و صعود به دور بعد
شمشیربازی . 08:15
مجتبي عابديني
سابر انفرادي
مقدماتي
توضیحات : پیروزی با نتیجه 15 بر 10 برابر حریف کانادایی و صعود به دور بعد
تیراندازی . 08:30
جواد فروغي
10 متر تپانچه عادي
انتخابي
توضیحات : قرار گرفتن در رتبه پنجم و صعود به فینال
شمشیربازی . 08:40
محمد رهبري
سابر انفرادي
مقدماتي
توضیحات : پیروزی با نتیجه 15 بر 13 برابر حریف فرانسوی و صعود به دور بعد
تکواندو . 09:15
آرمين هادي پور
58- كيلوگرم
یک هشتم
توضیحات : پیروزی با نتیجه 22 بر 19 و راهیابی به مرحله بعد
شمشیربازی . 10:05
علی پاکدامن
سابر انفرادي
یک هشتم
توضیحات : پیروزی با نتیجه 15 بر 9 و صعود به جمع هشت نفر برتر
شمشیربازی . 10:30
محمد رهبری
سابر انفرادي
یک هشتم
توضیحات : شکست با نتیجه 15 بر 7 در دومین رقابت و حذف از مسابقات
شمشیربازی . 10:30
مجتبی عابدینی
سابر انفرادي
یک هشتم
توضیحات : شکست با نتیجه 15 بر 7 و حذف از مسابقات
تیراندازی . 11:00
جواد فروغی
10 متر تپانچه عادي
فینال
طلا
تکواندو . 11:15
آرمین هادی پور
58- كيلوگرم
یک چهارم
توضیحات : شکست برابر نماینده آرژانتین و همچنین از دست دادن شانس مجدد برای مدال برنز
شمشیربازی . 11:25
علی پاکدامن
سابر انفرادي
یک چهارم
توضیحات : شکست برابر ژیلاگی مجارستانی با نتیجه 15 بر 6 و حذف از دور رقابت‌ها
تنیس روی میز . 12:00
نيما عالميان
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
مقدماتي
توضیحات : شکست 4 بر 1 برابر نماینده بریتانیا و حذف از دور مسابقات
بکس . 13:18
دانيال شه بخش
57 - كيلوگرم
يك شانزدهم
توضیحات : برتری مقابل حریف مراکشی و صعود به مرحله یک هشتم نهایی
والیبال . 15:10
لهستان- ايران
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
گروهي
توضیحات : پیروزی ایران با نتیجه 3 بر 2
تیراندازی . 04:30
هانيه رستميان
10 متر تپانچه بادي
انتخابي
توضیحات : قرارگیری در مقام دهم و حذف از مسابقات
تکواندو . 05:30
ناهيد كياني
57- كيلوگرم
یک هشتم
توضیحات : شکست در برابر علیزاده؛ با توجه به شکست کیمیا علیزاده در مرحله نیمه نهایی، ناهید کیانی حذف شد.
بسکتبال . 05:30
ايران - چك
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
گروهي
توضیحات : شکست ایران برابر جمهوری چک با نتیجه 84 بر 78
قایقرانی سرعتی (کنو) . 07:00
نازنين ملايي
یک چهارم نهایی
توضیحات : کسب مقام سوم در یک چهارم نهایی و صعود به نیمه نهایی
تکواندو . 07:08
ميرهاشم حسيني
68- كيلوگرم
يك هشتم
توضیحات : پیروزی برابر حریفی از چین تایپه و صعود به مرحله یک چهارم نهایی
تیراندازی . 08:30
مهيار صداقت
تفنگ بادي 10 متر
انتخابي
توضیحات : کسب رتبه نهم و از دست رفتن حضور در فینال
تکواندو . 10:30
میرهاشم حسینی
68- كيلوگرم
یک چهارم نهایی
توضیحات : شکست مقابل حریف ازبک؛ با راه‌یابی تکواندوکار ازبک به فینال میرهاشم حسینی در گروه شانس مجدد قرار گرفت
تکواندو . 15:25
ميرهاشم حسيني
68- كيلوگرم
شانس مجدد
توضیحات : شکست مقابل حریف کره‌‌ای با نتیجه 30 بر 21 . وی از رسیدن به مدال برنز بازماند.
والیبال . 04:30
ايران - ونزوئلا
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
گروهي
توضیحات : پیروزی در دومین گام با نتیجه 3 بر صفر
بدمینتون . 06:50
ثريا آقايي
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
گروهي
توضیحات : پیروزی در دو ست پیاپی برابر حریفی از مالدیو
بکس . 08:06
شاهين موسوي
75 - كيلوگرم
يك شانزدهم
توضیحات : شکست در برابر حریف ژاپنی و حذف از المپیک
شنا . 14:46
متين بالسيني
200 متر پروانه
مقدماتي
توضیحات : بالسين در گروه خود دوم شد ولی با توجه به نتایج سایر گروه ها متاسفانه از صعود به نیمه نهایی بازماند.
تکواندو . 15:30
تیم ملی تکواندو
تیمی
مقدماتی
توضیحات : برتری مقابل ژاپن با نتیجه 52 بر 31 و صعود به فینال؛
تیراندازی . 04:30
جواد فروغي و هانیه رستمیان
10 متر تپانچه بادي مختلط
انتخابي
توضیحات : قرارگیری در رتبه هشتم و صعود به فینال
تیراندازی . 06:45
جواد فروغی و هانیه رستمیان
10 متر تپانچه بادي مختلط
فینال
توضیحات : قرارگیری در جایگاه پنجم و بازماندن از فینال
تیراندازی . 08:45
نجمه خدمتي و مهیار صداقت
10 متر تفنگ بادي مختلط
انتخابي
توضیحات : با قرار گرفتن در جایگاه پانزدهم از صعود به دور بعد بازماندند
تکواندو . 15:30
تیم ملی تکواندو
تیمی
فینال
توضیحات : شکست با نتیجه 41-22 و کسب مقام نایب قهرمانی. *مدال این رقابت در جدول مدالی بازی‌ها محاسبه نمی‌شود.
والیبال . 04:30
كانادا - ايران
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
گروهي
توضیحات : شکست مقابل کانادا با نتیجه 3 بر صفر
بدمینتون . 06:30
ثریا آقایی
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
گروهي
توضیحات : شکست 2 بر صفر برابر حریف چینی و حذف از دور مسابقات
شمشیربازی . 06:55
ایتالیا- ایران
سابر تیمی
یک چهارم
توضیحات : شکست با نتیجه 45-44 و تلاش برای کسب رتبه پنجم در دور بعد
شمشیربازی . 09:00
آمریکا- ایران
سابر تیمی
گروهی
توضیحات : پیروزی با نتیجه 45 بر 36
بسکتبال . 09:10
آمريكا - ايران
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
گروهي
توضیحات : شکست برابر آمریکا با نتیجه 120 بر 66
دوچرخه سواری . 09:30
سعيد صفرزاده
تايم تريل انفرادي
مقدماتي
توضیحات : صفرزاده در این مسابقه در جایگاه ۳۵ ایستاد.
شمشیربازی . 11:00
مصر - ایران
سابر تیمی
گروهی
توضیحات : شکست با نتیجه 45 بر 24 و کسب رتبه ششم
تیراندازی با کمان . 11:43
میلاد وزیری
حذفی
توضیحات : شکست مقابل حریف آمریکایی و حذف از دور مسابقات
بکس . 14:00
دانيال شه بخش
57 - كيلوگرم
يك هشتم
توضیحات : دانیال شه‌بخش به دلیل پزشکی (خونریزی از ناحیه ابرو) برابر حریف کوبایی خود بازنده اعلام شد.
تیراندازی . 04:30
هانيه رستميان
25 متر تپانچه بادي
دقت
توضیحات : کسب مقام شانزدهم
قایقرانی سرعتی (کنو) . 06:20
نازنين ملايي
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
نیمه نهایی
توضیحات : ثبت زمان 7:45 ثانیه و کسب رتبه ششم و صعود به فینال B
تیراندازی . 04:30
هانیه رستمیان
25 متر تپانچه بادی
انتخابي
توضیحات : با ثبت امتیاز ۲۸۸ به کارش پایان داد و نتوانست به فینال صعود کند.
قایقرانی سرعتی (کنو) . 04:35
نازنين ملايي
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
فینال B
توضیحات : ملايي با ثبت زمان 7:42.57 در رده یازدهم قرار گرفت.
دو و میدانی . 04:37
فرزانه فصيحي
100 متر
پیش مقدماتي
توضیحات : با ثبت زمان 11.76 ثانیه در جایگاه اول گروه خود قرار گرفت و راهی مرحله مقدماتی شد.
دو و میدانی . 05:15
احسان حدادي
پرتاب ديسك
مقدماتي
توضیحات : با رکورد 58.98 در جایگاه چهاردهم قرار گرفت و از صعود به فینال باز ماند.
دو و میدانی . 08:00
فرزانه فصيحي
مقدماتي
مقدماتي
توضیحات : با ثبت رکورد 11.79 ثانیه در جایگاه هشتم قرار گرفت و از صعود به مرحله نیمه‌نهایی بازماند.
والیبال . 15:10
ايتاليا - ايران
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
گروهي
توضیحات : شکست برابر ایتالیا با نتیجه 3 بر 1
بسکتبال . 05:30
ايران - فرانسه
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
گروهي
توضیحات : شکست با نتیجه 79 بر 62 و حذف از المپیک
تیراندازی . 07:30
فاطمه كرم زاده
50 متر تفنگ 3 وضعيت
انتخابي
توضیحات : جایگاه بیست و دوم و کنار رفتن از دور مسابقات
تیراندازی . 07:30
نجمه خدمتي
50 متر تفنگ 3 وضعيت
انتخابي
توضیحات : جایگاه هجدهم و کنار رفتن از دور مسابقات
دو و میدانی . 15:15
حسن تفتيان
100 متر
مقدماتي
توضیحات : با زمان 10.19 در گروه خود چهارم و در مجموع گروه‌ها 28 شد و شانس حضور در نیمه نهایی را از دست داد.
کشتی . 06:30
عليرضا نجاتي
فرنگی -60 کیلوگرم
یک هشتم
توضیحات : شکست درمقابل حریف ارمنستانی و حذف از دور مسابقات
کشتی . 06:30
امين ميرزازاده
فرنگی -130 كيلوگرم
یک هشتم
توضیحات : پیروزی برابر حریف کره‌ای با نتیجه 6 بر صفر
کشتی . 08:00
امین میرزازاده
فرنگی -130 كيلوگرم
یک چهارم
توضیحات : شکست از رقیب کوبایی با نتیجه 8 بر صفر؛ با توجه به صعود لوپز به فینال،میرزازاده به شانس مجدد راه یافت
والیبال . 15:10
ايران - ژاپن
‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌
گروهي
توضیحات : برتری ۳-۲ ژاپن؛ حذف والیبال ایران از رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰
قایقرانی سرعتی (کنو) . 05:59
علي آقا ميرزايي
كاياك تك نفره 100 متر
مقدماتي
توضیحات : کسب جایگاه پنجم و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی
کشتی . 06:30
امین میرزازاده
فرنگی -130 كيلوگرم
شانس مجدد
توضیحات : پیروزی با نتیجه 5 بر 1 و راهیابی به دیدار رده‌بندی
تیراندازی . 07:00
مهيار صداقت
50 متر تفنگ 3 وضعيت
مقدماتي
توضیحات : قرارگیری در جایگاه بیستم و حذف از دور مسابقات
کشتی . 07:21
محمدعلي گرايي
فرنگی -77 کیلوگرم
یک هشتم
توضیحات : پیروزی با نتیجه 7 بر 3 و راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی
کشتی . 07:28
محمدهادي ساروي
فرنگی -97 كيلوگرم
یک هشتم
توضیحات : پیروزی با نتیجه 9 بر صفر و صعود به یک چهارم نهایی
قایقرانی سرعتی (کنو) . 08:20
علی آقامیرزایی
كاياك تك نفره 100 متر
یک چهارم
توضیحات : قرار گرفتن در جایگاه چهارم و حذف از المپیک
کشتی . 08:30
محمدعلی گرایی
فرنگی -77 کیلوگرم
یک چهارم
توضیحات : پیروزی برابر حریف کروات و راهیابی به نیمه نهایی
کشتی . 08:50
محمدهادی ساروی
فرنگی -97 كيلوگرم
یک چهارم
توضیحات : پیروزی با نتیجه 6 بر صفر و راهیابی به نیمه نهایی
کشتی . 13:45
محمدعلی گرایی
فرنگی -77 کیلوگرم
نیمه نهایی
توضیحات : برابر حریف مجارستانی با نتیجه 6 بر 5 مغلوب شد و به رده بندی رفت.
کشتی . 14:00
محمدهادی ساروی
فرنگی -97 كيلوگرم
نیمه نهایی
توضیحات : با نتیجه 4 - 1 مقابل حریف شکست خورد و به دیدار رده بندی راه یافت.
کشتی . 15:00
امین میرزازاده
فرنگی -130 كيلوگرم
رده بندی
توضیحات : شکست با نتیجه 7 -2 مقابل حریف؛ میرزازاده از دستیابی به مدال برنر باز ماند.
کشتی . 07:51
محمدرضا گرايي
فرنگی -67 كيلوگرم
یک هشتم نهایی
توضیحات : پیروزی با نتیجه 8 بر صفر و صعود به مرحله بعد
کشتی . 08:27
محمدرضا گرایی
فرنگی -67 كيلوگرم
یک چهارم
توضیحات : پیروزی برابر حریف آلمانی و صعود به نیمه نهایی
کشتی . 13:45
محمدرضا گرایی
فرنگی -67 كيلوگرم
نیمه نهایی
توضیحات : برابر حریف گرجستانی با نتیجه 6 بر 1 به پیروزی رسید و راهی فینال شد.
کشتی . 15:00
محمدعلی گرایی
فرنگی -77 کیلوگرم
رده بندی
توضیحات : با شکست برابر کشتی‌گیر ژاپنی به مقام چهارم رسید و دستش از رسیدن به مدال برنز کوتاه ماند.
وزنه برداری . 15:20
علي هاشمي
109- كيلوگرم
مقدماتي
توضیحات : مهار وزنه 184 کیلوگرم در یک‌ضرب؛ ناکامی در مهار وزنه 228 کیلوگرم در حرکت دو ضرب و حذف از مسابقات.
کشتی . 16:10
محمد هادی ساروی
فرنگی -97 كيلوگرم
رده بندی
برنز
کشتی . 07:00
حسن يزداني
آزاد- 86 كيلوگرم
یک هشتم
توضیحات : پیروزی با نتیجه 11 بر 2 و راهیابی به یک چهارم نهایی
کشتی . 07:28
رضا اطري
آزاد -57 كيلوگرم
یک هشتم
توضیحات : پیروزی با نتیجه 3 بر 2 و راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی
کشتی . 08:10
حسن یزدانی
آزاد- 86 كيلوگرم
یک چهارم
توضیحات : پیروزی با نتیجه 12 بر یک و راهیابی به نیمه نهایی
کشتی . 08:45
رضا اطری
آزاد -57 كيلوگرم
یک چهارم
توضیحات : پیروزی با نتیجه 5 بر 1 و صعود به مرحله نیمه نهایی
کشتی . 13:50
رضا اطری
آزاد -57 كيلوگرم
نیمه نهایی
توضیحات : با نتیجه 8 بر 3 برابر نماینده روسیه مغلوب شد و به رده‌بندی رفت تا برای مدال برنز مبارزه کند.
کشتی . 14:00
حسن یزدانی
آزاد -86 کیلوگرم
نیمه نهایی
توضیحات : یزدانی مقابل آرتور نایفونف از روسیه با نتیجه 7 بر 1 به پیروزی رسید و فینالیست شد.
کشتی . 15:15
محمدرضا گرايي
فرنگی -67 كيلوگرم
فینال
توضیحات : محمدرضا گرايي حریف خود را 9 بر صفر شکست داد و صاحب مدال طلا شد. طلا
وزنه برداری . 15:20
علي داوودي
109+ كيلوگرم
مقدماتي
توضیحات : علی داوودی در مجموع رکورد 441 کیلوگرم را به نام خود ثبت کرد و مدال نقره را به دست آورد نقره
کشتی . 07:00
مصطفي حسين خاني
آزاد -74 كيلوگرم
مقدماتي
توضیحات : حذف مقابل قهرمان آمریکایی با نتیجه 4 بر صفر
کشتی . 07:00
اميرحسين زارع
آزاد - 125 كيلوگرم
مقدماتي
توضیحات : پیروزی با نتیجه 7بر صفر و راهیابی به یک چهارم نهایی
کشتی . 08:05
اميرحسين زارع
آزاد - 125 كيلوگرم
یک چهارم نهایی
توضیحات : پیروزی با نتیجه13 بر دو و راهیابی به نیمه نهایی
کاراته . 12:30
سارا بهمن يار
55- كيلوگرم
گروهی
توضیحات : پیروزی با نتیجه 5 بر 4
کاراته . 13:25
سارا بهمن يار
55- كيلوگرم
گروهی
توضیحات : با نتیجه 5 بر یک برابر حریف خود مغلوب شد
کاراته . 13:50
سارا بهمن يار
55- كيلوگرم
گروهی
توضیحات : شکست با نتیجه 5 بر 2 و حذف از مسابقات
کشتی . 14:10
اميرحسين زارع
آزاد - 125 كيلوگرم
نیمه نهایی
توضیحات : با نتیجه 6 بر3 مغلوب حریف خود شد و به رده‌بندی رفت تا برای مدال برنز مبارزه کند.
کشتی . 15:10
رضا اطری
آزاد -57 كيلوگرم
رده‌بندی
توضیحات : با نتیجه 9 بر یک مغلوب حریف آمریکایی خود شد و از رسیدن به مدال برنز باز ماند
کشتی . 16:00
حسن یزدانی
آزاد -86 کیلوگرم
فینال
توضیحات : با نتیجه 4 بر 3 مغلوب تیلور آمریکایی شد نقره
کشتی . 07:07
محمدحسين محمديان
آزاد - 97 كيلوگرم
یک هشتم
توضیحات : شکست با نتیجه 6 بر 3 و حذف از دور مسابقات
کشتی . 07:42
مرتضي قياسي
آزاد - 65 كيلوگرم
یک هشتم
توضیحات : پیروزی با نتیجه 5 بر یک و راهیابی به یک چهارم نهایی
کشتی . 08:41
مرتضي قياسي
آزاد - 65 كيلوگرم
یک چهارم نهایی
توضیحات : شکست با ضربه فنی و با توجه به باخت حریف هندی در مرحله نیمه نهایی، از دور مسابقات حذف شد
کشتی . 15:30
اميرحسين زارع
آزاد - 125 كيلوگرم
رده‌بندی
توضیحات : با نتیجه 5 بر 0 حریف خود را شکست داد و به مدال برنز دست یافت برنز
کاراته . 10:20
حميده عباسعلي
61+ كيلوگرم
گروهی
توضیحات : پیروزی برابر حریف الجزایری با نتیجه 4 بر صفر
کاراته . 11:06
حمیده عباسعلی
61+ کیلوگرم
گروهی
توضیحات : شکست دربرابر حریف سوئیسی با نتیجه 4 بر صفر
کاراته . 11:47
حمیده عباسعلی
61+ کیلوگرم
گروهی
توضیحات : پیروزی با نتیجه 9 بر 7 و شانس صعود به نیمه نهایی
کاراته . 12:20
حمیده عباسعلی
61+ كيلوگرم
گروهی
توضیحات : با دو پیروزی و دو شکست در گروه چهارم شد و از صعود به نیمه‌نهایی و کسب مدال بازماند.
کاراته . 13:43
سجاد گنج زاده
75+ كيلوگرم
گروهی
توضیحات : برتری با نتیجه 3 بر یک مقابل حریفی از کرواسی
کاراته . 14:35
سجاد گنج زاده
75+ كيلوگرم
گروهی
توضیحات : در دومین مبارزه خود برابر حریفی از کشور عربستان با نتیجه 0 بر 0 به تساوی رسید.
کاراته . 14:47
سجاد گنج زاده
75+ كيلوگرم
گروهی
توضیحات : برتری مقابل حریف آمریکایی با نتیجه قاطع 6 بر 0
کاراته . 15:15
سجاد گنج زاده
75+ كيلوگرم
گروهی
توضیحات : مدال تاریخی کاراته قطعی شد؛ برتری با نتیجه 2 بر 1 به و صعود به نیمه نهایی
کاراته . 16:15
سجاد گنج زاده
75+ كيلوگرم
نیمه نهایی
توضیحات : با تساوی 2 بر 2 مقابل حریف ترکیه ای، بخاطر کسب امتیاز اول، پیروز شد و به فینال صعود کرد.
کاراته . 16:45
سجاد گنج زاده
75+ كيلوگرم
فینال
توضیحات : داوران ضربه کاراته‌کا عربستان را غیرمجاز دانسته و حکم به قهرمانی نماینده ایران که بیهوش شد، دادند. طلا

رتبه بندی مدال ها

رتبه تیم طلا نقره برنز مجموع
1 آمریکا 39 41 33 113
2 چین 38 32 18 88
3 ژاپن 27 14 17 58
4 بریتانیا 22 21 22 65
5 ک. ا. روسیه 20 28 23 71
6 استرالیا 17 7 22 46
7 هلند 10 12 14 36
8 فرانسه 10 12 11 33
9 آلمان 10 11 16 37
10 ایتالیا 10 10 20 40
11 کانادا 7 6 11 24
12 برزیل 7 6 8 21
13 نیوزلند 7 6 7 20
14 کوبا 7 3 5 15
15 مجارستان 6 7 7 20
16 کره‌جنوبی 6 4 10 20
17 لهستان 4 5 5 14
18 جمهوری چك 4 4 3 11
19 كنیا 4 4 2 10
20 نروژ 4 2 2 8
21 جامائیکا 4 1 4 9
22 اسپانیا 3 8 6 17
23 سوئد 3 6 0 9
24 سوئیس 3 4 6 13
25 دانمارک 3 4 4 11
26 كرواسی 3 3 2 8
27 ایران 3 2 2 7
28 صربستان 3 1 5 9
29 بلژیک 3 1 3 7
30 بلغارستان 3 1 2 6
31 اسلوونی 3 1 1 5
32 ازبكستان 3 0 2 5
33 گرجستان 2 5 1 8
34 چین تایپه 2 4 6 12
35 ترکیه 2 2 9 13
36 یونان 2 1 1 4
36 اوگاندا 2 1 1 4
38 اكوادور 2 1 0 3
39 ایرلند 2 0 2 4
39 رژیم اشغالگر قدس 2 0 2 4
41 قطر 2 0 1 3
42 کوزوو 2 0 0 2
42 باهاما 2 0 0 2
44 اوكراین 1 6 12 19
45 بلاروس 1 3 3 7
46 ونزوئلا 1 3 0 4
46 رومانی 1 3 0 4
48 هند 1 2 4 7
49 هنگ کنگ 1 2 3 6
50 فیلیپین 1 2 1 4
50 اسلواكی 1 2 1 4
52 آفریقای جنوبی 1 2 0 3
53 اتریش 1 1 5 7
54 مصر 1 1 4 6
55 اندونزی 1 1 3 5
56 پرتغال 1 1 2 4
56 اتیوپی 1 1 2 4
58 تونس 1 1 0 2
59 تایلند 1 0 1 2
59 استونی 1 0 1 2
59 لتونی 1 0 1 2
59 فیجی 1 0 1 2
63 پورتوریکو 1 0 0 1
63 برمودا 1 0 0 1
63 مراكش 1 0 0 1
66 كلمبیا 0 4 1 5
67 آذربایجان 0 3 4 7
68 جمهوری دومینیکن 0 3 2 5
69 ارمنستان 0 2 2 4
70 قرقیزستان 0 2 1 3
71 مغولستان 0 1 3 4
72 آرژانتین 0 1 2 3
72 سن مارینو 0 1 2 3
74 نیجریه 0 1 1 2
74 اردن 0 1 1 2
74 مالزی 0 1 1 2
77 ترکمنستان 0 1 0 1
77 نامیبیا 0 1 0 1
77 عربستان 0 1 0 1
77 مقدونیه 0 1 0 1
77 لیتوانی 0 1 0 1
77 بحرین 0 1 0 1
83 قزاقستان 0 0 8 8
84 مکزیک 0 0 4 4
85 فنلاند 0 0 2 2
86 ساحل عاج 0 0 1 1
86 كویت 0 0 1 1
86 بوتسوانا 0 0 1 1
86 سوریه 0 0 1 1
86 بورکینافاسو 0 0 1 1
86 گرنادا 0 0 1 1
86 غنا 0 0 1 1
مشاهده جدول کامل

رتبه بندی مدال ها

رتبه تیم طلا نقره برنز مجموع
1 آمریکا 39 41 33 113
2 چین 38 32 18 88
3 ژاپن 27 14 17 58
4 بریتانیا 22 21 22 65
5 ک. ا. روسیه 20 28 23 71
6 استرالیا 17 7 22 46
7 هلند 10 12 14 36
8 فرانسه 10 12 11 33
9 آلمان 10 11 16 37
10 ایتالیا 10 10 20 40
11 کانادا 7 6 11 24
12 برزیل 7 6 8 21
13 نیوزلند 7 6 7 20
14 کوبا 7 3 5 15
15 مجارستان 6 7 7 20
16 کره‌جنوبی 6 4 10 20
17 لهستان 4 5 5 14
18 جمهوری چك 4 4 3 11
19 كنیا 4 4 2 10
20 نروژ 4 2 2 8
21 جامائیکا 4 1 4 9
22 اسپانیا 3 8 6 17
23 سوئد 3 6 0 9
24 سوئیس 3 4 6 13
25 دانمارک 3 4 4 11
26 كرواسی 3 3 2 8
27 ایران 3 2 2 7
28 صربستان 3 1 5 9
29 بلژیک 3 1 3 7
30 بلغارستان 3 1 2 6
31 اسلوونی 3 1 1 5
32 ازبكستان 3 0 2 5
33 گرجستان 2 5 1 8
34 چین تایپه 2 4 6 12
35 ترکیه 2 2 9 13
36 یونان 2 1 1 4
36 اوگاندا 2 1 1 4
38 اكوادور 2 1 0 3
39 ایرلند 2 0 2 4
39 رژیم اشغالگر قدس 2 0 2 4
41 قطر 2 0 1 3
42 کوزوو 2 0 0 2
42 باهاما 2 0 0 2
44 اوكراین 1 6 12 19
45 بلاروس 1 3 3 7
46 ونزوئلا 1 3 0 4
46 رومانی 1 3 0 4
48 هند 1 2 4 7
49 هنگ کنگ 1 2 3 6
50 فیلیپین 1 2 1 4
50 اسلواكی 1 2 1 4
52 آفریقای جنوبی 1 2 0 3
53 اتریش 1 1 5 7
54 مصر 1 1 4 6
55 اندونزی 1 1 3 5
56 پرتغال 1 1 2 4
56 اتیوپی 1 1 2 4
58 تونس 1 1 0 2
59 تایلند 1 0 1 2
59 استونی 1 0 1 2
59 لتونی 1 0 1 2
59 فیجی 1 0 1 2
63 پورتوریکو 1 0 0 1
63 برمودا 1 0 0 1
63 مراكش 1 0 0 1
66 كلمبیا 0 4 1 5
67 آذربایجان 0 3 4 7
68 جمهوری دومینیکن 0 3 2 5
69 ارمنستان 0 2 2 4
70 قرقیزستان 0 2 1 3
71 مغولستان 0 1 3 4
72 آرژانتین 0 1 2 3
72 سن مارینو 0 1 2 3
74 نیجریه 0 1 1 2
74 اردن 0 1 1 2
74 مالزی 0 1 1 2
77 ترکمنستان 0 1 0 1
77 نامیبیا 0 1 0 1
77 عربستان 0 1 0 1
77 مقدونیه 0 1 0 1
77 لیتوانی 0 1 0 1
77 بحرین 0 1 0 1
83 قزاقستان 0 0 8 8
84 مکزیک 0 0 4 4
85 فنلاند 0 0 2 2
86 ساحل عاج 0 0 1 1
86 كویت 0 0 1 1
86 بوتسوانا 0 0 1 1
86 سوریه 0 0 1 1
86 بورکینافاسو 0 0 1 1
86 گرنادا 0 0 1 1
86 غنا 0 0 1 1
مشاهده جدول کامل